Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Plecaki szkolne 

Tutaj zamówicie marek Step by Step, Coocazoo, Hama i All Out. Wszystkie produkty łączy doskonała jakość wykonania, wyjątkowe wzornictwo i dbałość o najwyższy komfort dziecka. Wierzymy, że idealny plecak dla ucznia klas 1-3 – chłopca i dziewczynki – powinien być lekki, wygodny i pojemny, a jednocześnie powinien podobać się dziecku. Wszystkie plecaki szkolne dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane i uszyte w taki sposób, żeby zapobiegać przeciążeniu kręgosłupa ucznia. Tyły usztywniono i wyprofilowano, by dopasowywały się do kształtu pleców. Każdy plecak w ofercie wyróżnia się unikalnym wzorem i motywem graficznym. Od jednorożców po piłkę nożną. Od żywych, pastelowych barw po bardziej stonowane kolory dla starszych dzieci. Znajdziecie tu perfekcyjny plecak do szkoły dla chłopca i plecaki szkolne dla dziewczynki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Funkcjonalne i lekkie plecaki szkolne

Plecaki szkolne dla pierwszoklasisty powinny oferować praktyczne rozwiązania oraz ergonomiczną konstrukcję, która nie obciąża dodatkowo dziecka, ale pozwala zadbać o prawidłową postawę. Warto poszukać szelek oraz tyłu produktu, które zostały pokryte specjalnym materiałem, umożliwiającym odpowiednią wentylację i zwiększającym komfort noszenia. Kluczowe są również szelki (paski stabilizujące), które pozwalają na optymalne dopasowanie plecaka do pleców dziecka. Pomimo małej wagi plecak pierwszoklasisty powinien być pojemny, aby móc spakować w nim wszystkie niezbędne na co dzień rzeczy,  odpowiednio je rozmieścić, a w razie potrzeby szybko znaleźć we wnętrzu poszukiwany przedmiot i przygotować się do lekcji. W plecaku nie może zabraknąć odblasków, najlepiej umiejscowionych z przodu, tyłu i po bokach – dziecko zawsze powinno być dobrze widoczne na drodze.

Moda, design i ekologia

Szkolny plecak dla nastolatka to odrobinę trudniejszy temat – młodzież szybko rośnie, a do tego ma już własne oczekiwania pod kątem wyglądu i cech produktu.  Warto postawić na nowoczesny i funkcjonalny plecak dedykowany aktywnym ludziom, którzy cenią młodzieżowy design i chcą się wyróżnić w tłumie. Najwyższe modele plecaków takich marek jak np. Coocazoo proponują użytkownikom innowacyjny System Easy Grow, który pozwala na idealne dopasowanie plecaka do wzrostu ucznia za pomocą bezstopniowej regulacji. Umożliwia to dostosowanie produktu do każdej osoby o wzroście od 135 cm aż do 180 cm. Jednym słowem plecak „rośnie” razem z młodym człowiekiem! Najlepsze plecaki dysponują również najwyżej jakości odblaskami ORALITE®, globalnego lidera tego rodzaju produktów, z których korzystają m.in. służby ratownicze. Warto sprawdzić czy plecaki zostały wyróżnione certyfikatami zagranicznych organizacji działających na rzecz zdrowego kręgosłupa np. niemiecki AGR oraz BAG. Dobrze jest wspierać działania proekologiczne i wybierać takie marki, które wykorzystują do produkcji plecaków wyłącznie materiały wolne od szkodliwej dla środowiska substancji PFC.

[]