Wyświetlanie 1–16 z 55 wyników

Plecaki do 4 klasy

Wielu podekscytowanych rodziców z radością czeka na okres, w którym dziecko z dumnie uniesioną głową i spakowanym plecakiem pomaszeruje do 4 klasy. Jak to zwykle w życiu bywa, na każdy przełomowy moment życia należy się odpowiednio przygotować. Również i w tym przypadku należałoby poczynić pewne ważne kroki. Od pierwszego dnia w szkole minęły już ponad 3 lata, a to oznacza, że dziecko wyrosło oraz nabyło szereg nowych doświadczeń i zainteresowań.

Wyświetlanie 1–16 z 55 wyników

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT

Być może Twoja dorastająca dziewczynka straciła swoją dawną miłość do jednorożców, a chłopiec przestał marzyć o błyskotliwej karierze policjanta. Jest to sygnał, że czas na wymianę bagażu szkolnego. W obszarze zainteresowań Twojej pociechy pojawiają się nieco poważniejsze plecaki do 4 klasy, które są inspirowane młodzieżową modą miejską.

Na naszej stronie odnajdziesz szeroki wybór solidnych plecaków szkolnych do 4 klasy. A czym różnią się powyższe produkty od tych dedykowanych maluchom? Plecaki do 4 klasy to modele o dużej pojemności i większym rozmiarze. Wyposażenie 10-latka jest zdecydowanie bardziej rozbudowane niż w przypadku uczniów nauczania początkowego. Dochodzą nowe przedmioty oraz liczne zajęcia dodatkowe. To natomiast wiąże się z dodatkową ilością podręczników i pozostałych akcesoriów szkolnych zgromadzonych w plecakach do 4 klasy. Mały tornister dla pierwszoklasisty może okazać się niewystarczający. Plecaki do 4 klasy powinny odznaczać się taką wygodą jak tornister, a jednocześnie być bardziej praktyczne i funkcjonalne. Co to oznacza w praktyce? Warto zadbać o to, by plecak do 4 klasy posiadał usztywniany tył oraz właściwie wyprofilowane szelki. Cenną opcją będzie także zastosowanie oddychającej wyściółki na plecach. Powyższa charakterystyka plecaków do 4 klasy stanowi gwarancję maksymalnej wygody oraz komfortu w każdym dniu.

Plecaki szkolne do 4 klasy – wybór dla starszych uczniów

Dobry i ładny plecak szkolny do 4 klasy będzie produktem, który Twoje dziecko z chęcią zabierze nie tylko do szkoły, ale także na wycieczkę, wypad na basen czy różnego rodzaju zajęcia pozalekcyjne. Plecaki szkolne do 4 klasy poratują także Twoją pociechę w momencie, gdy będzie chciała spakować niezbędne rzeczy na jeden z wakacyjnych czy weekendowych wyjazdów. Liczne przegrody i dodatkowe kieszenie w plecakach do 4 klasy pozwolą zachować porządek pośród zgromadzonego wyposażenia.

Jakie są podstawowe cechy idealnych w plecaków do klasy 4?

  • Młodzieżowy design – nie ma się co łudzić, że 10-latek będzie chciał wejść w nowy rozdział swojego życia ze znoszonym plecakiem w Myszkę Miki. Nowoczesne plecaki do klasy 4 cechuje miejski design i młodzieżowe wzornictwo. Produkt musi odzwierciedlać najnowsze trendy w modzie młodzieżowej i wyrażać styl i osobowość Twojego dziecka.
  • Ergonomiczna konstrukcja – odpowiednia budowa plecaka dla ucznia klasy 4 jest niezwykle ważna, gdyż wspiera prawidłowy rozwój Twojego dziecka i pomaga mu w utrzymaniu właściwej postawy ciała. Mowa tu o sztywnych i profilowanych plecach, stabilnym dnie, pasie biodrowym i piersiowym oraz regulowanych szelkach. Dzięki wymienionym elementom ciężar plecaka szkolnego do 4 klasy będzie znacznie mniej odczuwalny.
  • Niska waga – fakt, że plecak do 4 klasy musi pomieścić dużo więcej wyposażenia niż bagaż malucha, wcale nie oznacza, że musi być od niego dużo cięższy. Brzemię dźwiganych podręczników jest na tyle duże, że każdy kolejny dekagram potęguje wrażenie ciężkości. Nowoczesne konstrukcje plecaków dla uczniów klasy 4 zapewniają świetną nośność pomimo ich minimalnej wagi. Eksperci przyznają, że waga plecaka do 4 klasy nie powinna wykraczać poza 1,2 kg, przy czym im mniejsza, tym lepsza.
  • Rozbudowany system przegródek – im starsze dziecko, tym większa ilość akcesoriów w jego bagażu. Smartfon, słuchawki, drugie śniadanie, bidon, strój gimnastyczny, kosmetyczka – każdy z czwartoklasistów ma swój zestaw “niezbędnych” akcesoriów. Nie ulega wątpliwości, że plecak dla ucznia klasy 4 powinien dysponować licznymi kieszeniami wewnątrz i na zewnątrz bagażu.
  • Praktyczna regulacja – warto wybrać solidny plecak do klasy 4, który rośnie razem z dzieckiem. System praktycznej regulacji sprawi, że plecak będzie dostosowany do jego budowy i posłuży mu przez długie lata.
  • Solidne odblaski – wielu 10-latków pokonuje drogę do szkoły i z powrotem z dala od rodziców. Dotarcie na poranne lekcje w okresie zimowym może oznaczać wyprawę jeszcze przed nadejściem świtu. Sprawny system odblasków w plecakach do 4 klasy to element, który zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo na drodze.

Plecaki do klasy 4 dla dziewczynek i chłopców

Zakup plecaka do klasy 4 dla chłopca lub dziewczynki to nie lada wyzwanie. Gust dziecka w tym wieku szybko ewoluuje, a zainteresowania zmieniają się niemalże z prędkością światła. Dlatego nie warto sugerować się chwilowymi fascynacjami przy wyborze nowego plecaka do 4 klasy, a postawić na atrakcyjną kolorystykę, modne wzornictwo oraz ponadczasowe printy. Najpopularniejsze plecaki do klasy 4 dla chłopców to produkty w odcieniach szarości, granatu oraz zieleni. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się plecaki do klasy 4 w kolorze bordowym oraz nevy blue. Wśród deseni obecnie królują modne, wielobarwne kraty, trójkąty czy moro. Wiele plecaków do 4 klasy ozdobiono powtarzającymi się motywami flamingów czy innych subtelnych motywów, A jak wygląda sytuacja w przypadku plecaków do klasy 4 dla dziewczynek? Projekty obejmują urocze grochy, pastelowe kraty czy neonowe kolory. Połączenie intensywnych barw oraz oryginalne zestawienia kolorów dają możliwość wyrażenia swojej osobowości i cech charakteru. Podobnie jak w plecakach do 4 klasy dla chłopców, tutaj również mają miejsce powtarzające się subtelne motywy buldogów, serduszek czy innych popularnych rysunków. Możesz mieć pewność, że oferowane przez nas plecaki do klasy 4 spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz oczekiwania dorastających dziewczynek i chłopców.

 

 

[]