Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Plecaki trzykomorowe

Plecaki szkolne trzykomorowe dają najwięcej możliwości w kwestii przemyślanej organizacji szkolnego wyposażenia. Utrzymanie porządku w takim bagażu nie będzie stanowić żadnego problemu. Plecaki szkolne trzykomorowe to idealne rozwiązanie dla nastolatków. Starsze dzieciaki dysponują bowiem znacznie większym zestawem podręczników. Ich bagaż powinien pomieścić nie tylko obszerne wyposażenie szkolne, ale także akcesoria na liczne zajęcia pozalekcyjne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Promocja!
469.00 za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 469.00

Promocja!
469.00 za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 469.00

Promocja!
469.00 za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 469.00

Promocja!
299.00 za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 299.00

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT

Nastoletni uczniowie wyróżniają się także szerszymi ramionami oraz większym wzrostem, potrzebują zatem bagażu dostosowanego do swoich gabarytów. Właśnie takimi cechami odznaczają się plecaki trzykomorowe proponowane na stronie nos-to.pl. Jesteśmy pewni, że Twoja nastoletnia pociecha znajdzie wśród nich bagaż spełniający najwyższe oczekiwania, zarówno modowe, jak i użytkowe.

Plecaki trzykomorowe występują zarówno w wersji dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Cechą charakterystyczną młodzieżowych modeli dziewczęcych są atrakcyjne połączenia unikalnych odcieni oraz modne zwierzęce wzory, wielobarwne grochy i kraty czy popularne etniczne motywy. Wśród kolorów przeważa róż, fiolet, zieleń i jasny błękit. Wśród propozycji dla chłopców dominują wszelkie odcienie szarości oraz granatu, jednak znajdzie się również sporo produktów o mniej stonowanych barwach. Także i tutaj dostrzeżesz unikalne połączenia kolorystyczne oraz oryginalne wzornictwo. Ciekawą odsłonę stanowią plecaki z motywem moro, który jest wciąż popularny wśród nastolatków. Reasumując, posiadamy plecaki trzykomorowe dla dziewcząt i chłopców o różnych upodobaniach i gustach.

Zalety plecaków trzykomorowych i nie tylko

Co należy do głównych zalet plecaków trzykomorowych dla dziewczynek i chłopców? To przede wszystkim funkcjonalność oraz wygoda. Uczniowie mają możliwość uporządkować cały posiadany ekwipunek szkolny, począwszy od śniadaniówki oraz piórnika, aż po masywne podręczniki oraz zeszyty. Zachowanie porządku jest dużo łatwiejsze w przypadku posiadaczy plecaków trzykomorowych, które dysponują funkcjonalnymi przegródkami i wewnętrznymi kieszonkami.

Na stronie nos-to.pl odnajdziesz także wiele innych atrakcyjnych produktów, takich jak niezwykle lekkie plecaki dla dzieci uczęszczających do przedszkola, funkcjonalne i proste w obsłudze plecaki do klas 1-3 czy nieco większe plecaki do klasy 4. Dysponujemy szerokim wyborem bagażu o różnym wzornictwie oraz odmiennej postaci. Nasz asortyment obejmuje także plecaki jednokomorowe o nieskomplikowanej budowie oraz bagaże pośrednie, które dysponują dwiema dużymi przegrodami.

[]