Nasze marki

Jesteśmy niemieckim liderem produkcji elektroniki użytkowej oraz dystrybutorem wielu renomowanych marek. Nasza firma posiada 18 oddziałów na całym świecie, a w Polsce działa już od 2000 roku. Oferujemy nowoczesne akcesoria elektroniczne, foto, audio i multimedialne. Wszystkie nasze produkty podlegają kilkuetapowej kontroli jakości, dzięki czemu są bezpieczne i trwałe. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także produkty dla dzieci: zabawki, urządzenia medyczne oraz elementy wyprawki szkolnej.

Oferujemy akcesoria szkolne marki Step by Step, coocazoo oraz Hama. Sprawdź nasze kolorowe i ergonomiczne tornistry do szkoły i lekkie plecaki szkolne, a także piórniki z wyposażeniem, torby sportowe i inne akcesoria.

Produkujemy wysokiej jakości akcesoria szkolne dla dzieci od pierwszej do czwartej klasy szkoły podstawowej. Nasze ergonomiczne modele tornistrów przekonują nie tylko rodziców i dzieci, ale także niezależne organizacje, które zajmują się zdrowiem dzieci. ARG oraz BAG rekomendują nasze produkty jako szczególnie przyjazne dla pleców. Plecaki i tornistry szkolne, które oferujemy wyróżniają się lekką, ergonomiczną konstrukcją oraz atrakcyjnym designem. Ponadprzeciętna jakość materiałów i wykonania przekładają się na aż 4 lata gwarancji. Nasze kolekcje obejmują nie tylko plecaki do pierwszej klasy, ale także torby sportowe, worki na buty, piórniki z wyposażeniem, bidony oraz śniadaniówki, a nawet portfele dla dzieci. Cały wachlarz produktów Step by Step znajdziesz tu.

wysokiej jakości stylowy plecak szkolny

Jesteśmy młodzieżową marką, która tworzy designerskie akcesoria szkolne. Unikalna ergonomiczna konstrukcja naszych młodzieżowych plecaków zapewnia idealne rozłożenie ciężaru. Tworząc plecaki szkolne stawiamy na wysoką jakość, nieprzeciętną wygodę oraz wyjątkowy design. W naszej ofercie znajdziesz także świetne torby sportowe, piórniki z wyposażeniem, bidony, portfele oraz worki na obuwie. Wybierając nasze produkty zadbasz nie tylko o swój komfort, ale też o środowisko, ponieważ do produkcji wykorzystujemy tworzywa pochodzące z recyklingu oraz upraw ekologicznych. Całą naszą ofertę możesz sprawdzić tutaj.

Produkty szkolne marki Hama wyróżniają się dobrą jakością, wygodą użytkowania i atrakcyjną ceną. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe tornistry i plecaki, a także praktyczne piórniki z pełnym wyposażeniem. Nasze plecaki są ergonomiczne, ponieważ mają usztywniony, dobrze wyprofilowany tył i miękkie szerokie szelki z możliwością spięcia pasem piersiowym. Wszystkie akcesoria szkolne marki Hama znajdziesz tutaj.