TOP 3 plecaków Coocazoo

Plecak do szkoły to jeden z najważniejszych atrybutów każdego ucznia. Pozwala na przechowywanie i wygodne noszenie książek oraz zeszytów i wszystkich niezbędnych akcesoriów. Wybór wśród plecaków jest naprawdę duży, dlatego warto jeszcze na długo przed rozpoczęciem roku szkolnego zainteresować się dostępnymi modelami i ich możliwościami. Zakupu plecaka warto dokonać w porozumieniu z dzieckiem, aby było zadowolone z otrzymanego wyposażenia.

Ciekawą propozycją dla uczniów i ich rodziców jest marka Coocazoo, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości plecaków i szkolnych akcesoriów. Wybierając Coocazoo stawiasz na wygodę i bezpieczeństwo swojego dziecka, dla którego plecak będzie codziennym i niezbędnym atrybutem.

Czym wyróżniają się plecaki marki Coocazoo?

Niemiecka marka Coocazoo pojawiła się na rynku w 2013 roku i od tego czasu systematycznie pracuje na zaufanie rodziców i uczniów na całym świecie. Marka Coocazoo wyróżnia się ze względu na dobór bardzo dobrej jakości materiałów, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, a także niebanalną stylistykę, która wyróżnia ją na tle innych producentów.

Wybierając plecak tej marki warto zwrócić uwagę szczególnie na kilka parametrów, które zapewniają pociechom niezbędne bezpieczeństwo i komfort podczas noszenia nawet największych ciężarów:

  • system Easy Grow – to ciekawe rozwiązanie, które sprawia, że plecak „rośnie” razem z dzieckiem. Dzięki regulacji będzie pasował dla uczniów o wzroście od 135 do 180cm. Dzięki takiej rozpiętości i wytrzymałości jeden zakup może posłużyć na lata użytkowania.
  • szelki w kształcie litery S – szelki w kształcie litery S nie tylko nie uciskają ramion, ale także pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru na plecach, co sprzyja zdrowiu kręgosłupa ucznia.
  • liczne kieszonki i przegródki – plecaki Coocazoo mają zwykle kilka kieszeni i przegródek np. przeznaczonych do noszenia laptopa, mniejszych akcesoriów czy śniadaniówki.
  • oddychająca wyściółka pleców – oddychający materiał zapewnia komfort dziecku szczególnie podczas upałów.
  • elementy MatchPatch – niektóre modele plecaków Coocazoo umożliwiają wymianę poszczególnych elementów, w momencie kiedy dotychczasowe nieco się znudzą. Dzięki temu można modyfikować wybrane elementy plecaka.
  • lekka konstrukcja plecaka – plecaki Coocazoo są lekkie, dzięki czemu dbają o prawidłową postawę dziecka i sprawiają, że codzienne noszenie ciężkich, szkolnych przyborów nie jest tak uciążliwe.
  • elementy odblaskowe ORALITE® – to elementy odblaskowe najwyższej klasy stosowane w ratownictwie medycznym. Dzięki nim dziecko jest bardzo dobrze widoczne w pochmurne dni i po zmroku.
  • certyfikaty AGR oraz BAG – to niemieckie certyfikaty poświadczające zgodność plecaków z normą dotyczącą bezpieczeństwa kręgosłupa dzieci w wieku szkolnym.

TOP 3 plecaków marki Coocazoo

Rozbudowana oferta marki Coocazoo może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego warto skorzystać z rankingu, w którym znajdują się TOP 3 plecaki marki wybrane na postawie ocen rodziców i uczniów.

Plecak Coocazoo Mate

Plecak Coocazoo Mate Sprinkled Candy wyróżnia się ze względu na nowoczesny design oraz komfort oferowany uczniom. Plecak jest odblaskowy, na co z pewnością warto zwrócić uwagę rozpoczynając zakupy. Umieszczone na nim odblaski stosowane są także przez służby ratownicze takie jak policja czy pogotowie, dzięki czemu dziecko będzie widziane nawet z dużej odległości. Oprócz tego jest wyposażony we wszystkie wspominane najnowocześniejsze systemy, w tym Easy Grow rosnący razem z dzieckiem. Co więcej, plecak Coocazoo Mate może być spersonalizowany dzięki systemowi COLOR UP i wymiennym napom oraz zatrzaskom. Oprócz tego plecak bardzo dobrze przylega do pleców – posiada regulowane szelki, utwardzone dno, a także ergonomiczny kształt i tył plecaka, które zostały wykonane z antyalergicznych i przewiewnych materiałów. Plecak Cocazoo Mate posiada również regulowane zapięcie na mostu, które dba o zachowanie prawidłowej postawy przez dziecko. Plecak został również odpowiednio zaimpregnowany, aby nie przyjmował wody i był bardziej odporny na zabrudzenia. To bardzo dobry wybór dla uczniów praktycznie w każdym wieku.

Plecak Coocazoo Rayday

Plecak Coocazoo Rayday to również bardzo dobry wybór dla wymagających rodziców i uczniów. Przeznaczony jest dla młodszych uczniów, począwszy od 3 klasy szkoły podstawowej. Oprócz wszystkich najważniejszych systemów, plecak Coocazoo Rayday posiada także dodatkowe wyjście na słuchawki, co sprawdzi się w przypadku uczniów lubiących słuchać audiobooków czy muzyki. Plecak jest nie tylko wygodny, ale także modny – z pewnością nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Oprócz tego posiada efektywną regulację szelek, wzmocnione zapięcia, pas biodrowy, cztery przegrody i wiele innych zalet.

Plecak Coocazoo Scalerale

Plecak Coocazoo Scalerale wyposażony jest w system Easy Grow, posiada pasy mocujące z przodu wpływające na zwiększenie lekkości plecaka, jest lekki (waży zaledwie 1200 g), odblaski ORALITE®, elementy wymienne MatchPatch, oraz niezawodne zamki YKK, które sprawdzą się podczas nieustannego zapinania i odpinania poszczególnych komór plecaka Coocazoo Scalerale.

Kupując odpowiedni plecak dla dziecka warto wziąć pod uwagę jego walory użytkowe, wygląd, a także zastosowane systemy. Warto wybrać plecak razem z dzieckiem, aby wybór padł na bezpieczny model w ulubionych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[]