Wyświetlanie 1–16 z 63 wyników

Plecaki Coocazoo

Plecaki dla dzieci do szkoły niemieckiej marki Coocazoo to seria nowoczesnych, funkcjonalnych plecaków zaprojektowanych z myślą o aktywnych osobach, które cenią modny, młodzieżowy design, pozwalający wyróżnić się w tłumie. Projektanci zadbali o to, aby sprawdzały się w każdej sytuacji – są wykonane z wodoodpornego materiału, dysponują dedykowaną przegrodą na ciężkie książki lub laptopa, niezbędnymi odblaskami czy wyściełanymi szelkami w kształcie litery S, które zwiększają ergonomię noszenia i nie uciskają ramion. Najwyższe modele serii zaopatrzono w innowacyjny System Easy Grow, który pozwala na idealne dopasowanie plecaka do wzrostu ucznia za pomocą bezstopniowej regulacji i umożliwia dostosowanie go do każdej osoby o wzroście od 135 cm aż do 180 cm. Taki plecak „rośnie” razem z dzieckiem!

Wyświetlanie 1–16 z 63 wyników

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT

Plecaki Coocazoo dla chłopców i dziewczynek

W kolekcji niemieckiej marki znajdziemy plecaki szkolne w różnych przedziałach cenowych, które gwarantują najwyższą jakość wykonania i maksymalną funkcjonalność. Wodoodporny materiał sprawdzi się na co dzień, praktyczna przegroda na ciężkie książki lub laptopa, średnia z organizerem na długopisy, telefon oraz zawieszkę na klucze, mała przednia na drobiazgi czy tylna ukryta kieszeń na rzeczy szczególnie wartościowe pozwolą uporządkować zawartość plecaka. Projektanci zadbali o to, aby plecaki dla chłopców i dziewczynek można było dostosować do indywidualnych potrzeb uczniów.

Plecaki Coocazoo? Funkcjonalność i maksymalna wygoda

Idealny plecak do szkoły dla dziecka musi być funkcjonalny. Marka Coocazoo proponuje szkolne produkty, które spełniają oczekiwania zarówno uczniów, jak ich rodziców. Dobrą organizację przedmiotów umożliwiają przemyślanie zaprojektowane kieszenie np. duża na ciężkie książki i laptopa czy dwie boczne z wszytą elastyczną siateczką np. na napoje. Plecaki zaopatrzono w dwukierunkowe zamki przy największych kieszeniach, co stanowi dużą wygodę na co dzień, odblaski zapewniające optymalną widoczność na drodze, w tym odblaskowy paseczek na najmniejszej kieszeni do mocowania oświetlenia LED czy oddychającą wyściółkę pleców. Niejednorodna budowa produktów stanowi doskonałą powierzchnię nośną i nie obciąża pleców.

Zdrowe plecy – misja plecaków Coocazoo

Co wyróżnia plecaki Coocazoo do szkoły od przeciętnych produktów, które znajdziemy w każdym supermarkecie? Najwyższa jakość wykonania oraz olbrzymia dbałość o plecy ucznia. Najwyższe modele plecaków posiadają wbudowany system Easy Grow, który „rośnie razem z dzieckiem”. Możemy skorzystać z ukrytego wewnątrz pokrętła i dopasować położenie szelek do długości pleców. Regulacja jest bezstopniowa, dzięki czemu plecak można dopasować indywidualnie do sylwetki ucznia o wzroście od 135 cm, aż do… 180 cm. Pomimo zastosowania zaawansowanych rozwiązań waży jednie 1200 g. Jego konstrukcja nie tylko odciąża kręgosłup i pozwala dbać o prawidłową postawę, ale dodatkowo nie dociąża pleców dziecka.

Światowej klasy elementy i ekologia

Najwyższe modele serii zostały wyposażone w system elementów wymiennych MatchPatch – jeśli aktualny wygląd dziecku się znudzi, może zastąpić jego elementy na nowe –  a także silne odblaski ORALITE®, globalnego lidera w dziedzinie materiałów odblaskowych, z którego produktów korzystają m.in. służby ratownicze. Ergonomiczna konstrukcja plecaków została wyróżniona certyfikatami niemieckich organizacji działających na rzecz zdrowego kręgosłupa: AGR oraz BAG. Materiał został wykonany w 100 proc. z plastikowych butelek poddanych recyklingowi. Lekkie plecaki Coocazoo obejmuje dwuletnia gwarancja.

[]