Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Plecaki dwukomorowe

Wybór konkretnego plecaka szkolnego jest uwarunkowany kilkoma podstawowymi czynnikami, takimi jak wiek dziecka, ilość pakowanego wyposażenia czy osobiste upodobania. Jedną z grup produktowych na stronie nos-to.pl są wygodne plecaki szkolne dwukomorowe. Oczywiście tak jak wszystkie inne plecaki z naszej oferty, również i te posiadają atrybuty w postaci niskiej wagi, wygodnych i regulowanych szelek, ergonomicznej budowy czy usztywnianych pleców.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Promocja!
Original price was: 539.00zł.Current price is: 499.00zł. za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 499.00

Promocja!
Original price was: 539.00zł.Current price is: 499.00zł. za 1 szt.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach przed obniżką: 499.00

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT

Czym szczególnym wyróżniają się plecaki szkolne dwukomorowe? Największym walorem plecaków dwukomorowych jest możliwość uporządkowania pakowanego wyposażenia. Ich posiadacze mogą posegregować wszystkie akcesoria szkolne według własnego uznania. Zaletą plecaków dwukomorowych jest obecność dwóch niezwykle pojemnych kieszeni, z których każda pomieści książki, zeszyty i prace w formacie A4. Stwarza to idealne warunki do zachowania należytego ładu i porządku w bagażu szkolnym. Upychanie wszystkich zeszytów i podręczników do jednej komory, w której znajduje się reszta przyborów, nierzadko skutkuje ich nieestetycznym wyglądem i pozaginanymi rogami. Uczniowie posiadający plecak dwukomorowy mogą się cieszyć osobną przestrzenią na zeszyty i podręczniki oraz przegrodą na resztę szkolnego ekwipunku. To bardzo komfortowa sytuacja, w której nie będzie niespodzianek w postaci książek po bliskim spotkaniu z dżemem czy masłem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednolite dwukomorowe plecaki szkolne dla dziewczynek i chłopców, jak i szalone modele o oryginalnych wzorach czy unikalnej kolorystyce. Kolorowa krata, pastelowe pasy, wyjątkowe printy – wszystko to znajdziesz pośród bogatego asortymentu naszego sklepu.

Plecaki szkolne na nos-to.pl – troska o zdrowe plecy Twojego dziecka

Zakup szkolnego plecaka to nie tylko kwestia modnego wyglądu i funkcjonalności. Głównym czynnikiem, dla którego plecaki szkolne dla dziewczynek i chłopców z naszej oferty stanowią najlepszy z możliwych wyborów, jest ich ergonomiczna budowa i wkład w profilaktykę zdrowych pleców Twojego dziecka. Projekty wszystkich plecaków z naszej oferty zostały przemyślane pod kątem zapobiegania zbytniemu obciążeniu dziecięcego kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki usztywnianym plecom i odpowiedniemu wyprofilowaniu. Spośród szerokiego wachlarza produktów posiadamy wyjątkowo wygodne plecaki dla maluchów uczęszczających do przedszkola, plecaki do klas 1-3 czy plecaki dla starszych dzieci, na przykład czwartoklasistów. Uczniowie mogą wybierać między plecakami szkolnymi jednokomorowymi oraz produktami z większą ilością kieszeni. Zakup konkretnego modelu zależy od wieku dziecka oraz ilości pakowanego wyposażenia. Do dyspozycji Twojej pociechy udostępniamy także atrakcyjne plecaki z dodatkowym wyposażeniem w postaci worka na buty, piórnika i przybornika. Wszystkie elementy zestawu są opatrzone tą samą kolorystyką oraz wzornictwem. Możesz być pewien, że powyższa propozycja spodoba się większości najmłodszych uczniów.

[]