Wyświetlanie jednego wyniku

Tornistry STEP by STEP

Tornistry  do szkoły są nieodłączną częścią dziecięcej codzienności i obowiązkowym ekwipunkiem każdego ucznia. Prezentowane w tej kategorii modele Step by Step poprzez przeróżne ciekawe formy zaprojektowania, wzory i szatę graficzną podkreślają indywidualny styl modowy dziecka, dopasowany do jego temperamentu oraz charakteru. Znajdziemy tutaj niezwykle bogatą gamę spersonalizowanych propozycji ściśle dla chłopców i dziewczynek. Z nimi na plecach łatwo będzie wyróżnić się z tłumu na szkolnych korytarzach.    

Wyświetlanie jednego wyniku

Promocja!

dla dziewczynek

dla dziewczynek

Tornister Step by Step LIGHT 2 SHINY BUTTERFLY

329.00

Step by Step - pierwszy wybór szkolnego tornistra

Kolejnymi ważnymi cechami są waga, sztywność i struktura zastosowanych materiałów oraz wyprofilowanie tylnej części przylegającej do pleców - tak aby możliwa była wentylacja, zapobiegająca nadmiernemu poceniu się. Niezbędnymi elementami w przypadku plecaków dla dzieci do szkoły są pas piersiowy i możliwość regulacji szelek, co zapewnia ulgę dla kręgosłupa i pozostawia wypełniony często po brzegi książkami oraz podręcznikami tornister w odpowiedniej pozycji, nawet podczas pochylania się. To wszystko zapobiega powstawaniu skoliozy i innych wad postaw, poważnie rzutujących potem na zdrowie i komfort życia malucha. Z szeregu innych praktycznych kwestii warto zwrócić uwagę na możliwość odpowiedniego rozłożenia ciężaru wewnątrz plecaka. Tak samo jak na przegrodę, pozwalającą chociażby na rozdzielenie zeszytów czy książek od akcesoriów, takich jak piórnik, bidon z piciem, drugie śniadanie, a także licznych przyborów szkolnych.

Lekki tornister dla pierwszoklasisty? Służymy pomocą

Tornistry Step by Step na pewno odegrają ważną rolę dla całej rodziny, gdyż mają posłużyć uczniom przez wiele lat i szkolnych klas, będąc wiernym towarzyszem w podróży przez kolejne etapy edukacji. Pamiętajmy, że wizerunek to nie tylko ubiór. Widząc niezwykle niebanalny, skonkretyzowany i nowoczesny styl graficzny naszych tornistrów dla pierwszoklasisty, każdy szkrab szybko się z nim zżyje. Zwyczajnie nie zechce się z nim rozstać. A dlaczego? To proste, taki plecak nie będzie mu kojarzyć się ze szkolnym stresem i trudami nauki, lecz raczej z wyrażaniem samego siebie oraz działającą na wyobraźnię wielobarwną grafiką.    

 

[]